PDF Tisk Email

Taneční skupina MOVE2YOU dříve známá pod názvem FREEZE DANCE vznikla v roce 2001. Se současným názvem a logem se představila v roce 2006.  Zakladatelem této skupiny, vedoucí a zároveň choreograf je Petra Čechová.

S tancem se poprvé setkala ve skupině Hot Cets, kde se věnovala tanečním stylům: Jazz, Show dance, Disco show a Parketové taneční kompozice. Po rozpadu Hot Cets založila Petra spolu se svým přítelem Martinem Sedláčkem (který se dnes také podílí na choreografiích) skupinu FREEZE DANCE, která propadla street dance technice. TS FD se každoročně účastnila několika soutěží např. žebříčkových soutěží v hip-hopu a electric boogie (sóla, dua, malé skupiny), soutěží velkých formací v hip-hopu a také nepostupových soutěží formací. Nejvýznamnější jsou mistrovství evropy a světa, odkud si odvezli tituly vicemistrů evropy a světa v electric boogie.

 

Nyní se skupina MOVE2YOU zabývá především tanečními styly hip hop dance, street show, electric boogie. Každý rok vyjíždí na spostu soutěží (jak se sóly, duety, tak s formacemi), vystupuje v zahraničí, pořádá několik soustředění a workshopů, kde vyučují profesionální lektoři z ČR i ze zahraničí.

MOVE2YOU funguje pod Střediskem volného času v Rýmařově a od roku 2006 i pod DDM v Bruntále.

V Rýmařově i v Bruntále TS M2U pořádá každý rok nábory, kde přijímá nové členy do svých řad.

V současné době naše kurzy navštěvuje přibližně 100 tanečníků.

 

 

Nabízíme vystoupení na plesy, přehlídky a jiné společenské akce.